253737,99 zł!

 

9 stycznia (czwartek)

 

7.30-9.30 Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny nr 101, ul. Mroza 25

„101 pomysłów na pomoc” – wystawa prac artystycznych dzieci i całych rodzin

(wstęp za symboliczny grosik)

 

od 8.00 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, ul. Gdyńska 17

Kiermasz ciast

 

10 stycznia (piątek)

 

7.30-9.30 Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny nr 101, ul. E. Mroza 25

„101 pomysłów na pomoc” – wystawa prac artystycznych dzieci i całych rodzin

(wstęp za symboliczny grosik)

 

od 8.00 Szkoła Podstawowa nr 6 im. K.I. Gałczyńskiego, ul. Gdyńska 17

Kiermasz ciast

 

ZSO nr 7 V Liceum Ogólnokształcące im. Wspólnej Europy, ul. I. Krasickiego 2 Gimnazjum nr 24,
ul. I. Krasickiego 2

Koncert talentów

 

11 stycznia (sobota)

 

11.00 i 13.00 Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. F. Chopina, ul. Kościuszki 39

Koncerty dzieci, młodzieży i nauczycieli z ze Szkoły Muzycznej „Yamaha” i Państwowej Szkoły Muzycznej
I i II stopnia

 

08.30-22.00 Hala Widowiskowo-Sportowa „Urania”, al. J. Piłsudskiego 44

Turniej piłkarski dla dzieci o miano mistrza Stomil Cup 2014, wspólny występ zespołów Enej i Afromental, free style football i game festival

 

10.00-16.00 Szkoła Podstawowa nr 7 im. L. Kruczkowskiego, Aleja Przyjaciół 42

V Halowy Turniej Piłki Nożnej Sędziów Piłkarskich oraz licytacja koszulki reprezentacji Polski z autografem Roberta Lewandowskiego

 

15.00-18.00 Gimnazjum nr 13 im. H. Wagnera, ul. Jeziołowicza 2

Festyn zimowy „W chłodne dni gorące serca”

 

18.00-21.00 Centrum Konferencyjne UWM , Kampus Akademicki Kortowo

Coolturalny WOŚP - wystąpi Kabaret Nowaki

 

12 stycznia (niedziela)

 

9.00-13.00 Szkoła Podstawowa nr 30 im. M. Zientary-Malewskiej, ul. Pieczewska 10

„Dzieci dzieciom i seniorom” - występy uczniów, stoiska ze zdrową żywnością i pracami dzieci, darmowy pomiar ciśnienia i cukru, słodki poczęstunek oraz tajemniczy rycerz i goście: Paweł Ejzenberg, a także zespół BUNKIER-SQUAD z Piotrem Janikiem

 

09.00-16.00 Hala Widowiskowo-Sportowa „Urania”, al. J. Piłsudskiego 44

Turniej piłkarski dla dzieci o miano mistrza Stomil Cup 2014, free style football i game festival

 

od 10.00 do skutku Centrum Handlowe „Aura”, al. J. Piłsudskiego 16

Wspólne szycie Wielkiego Serca Olsztyna

 

10.00-12.00 Miejski Szpital Zespolony im. Mikołaja Kopernika, ul. Mariańska 4
Bezpłatne konsultacje lekarzy specjalistów:
kardiolog  – gabinet poradni kardiologicznej
endokrynolog – gabinet poradni endokrynologicznej
dietetyk – gabinet poradni dietetycznej
Rejestracja od 8 stycznia w godz. 12.00-14.00, (89) 532 62 97

 

10.00-14.00 Miejski Szpital Zespolony im. Mikołaja Kopernika, al. Wojska Polskiego 30
Porady i ćwiczenia rehabilitacyjne
Rejestracja od 8 stycznia w godz. 8.00-13.00, (89) 678 66 67
 

10.00-13.00 Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych, ul. Bałtycka 37a

Wspinaczka na ściance Klubu Wysokogórskiego w Olsztynie

 

10.00-18.00 Warmińsko-Mazurska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości, ul. Prosta 38

Zabiegi wykonywane przez bioenergoterapeutów z Warmińsko-Mazurskiego Cechu Naturoterapeutów 

 

10.00 sala sportowa przy ul. Głowackiego 27

Turniej tenisa stołowego w kategoriach: Junior, Senior 50+, Open

 

10.00-13.00 Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy, ul. Żołnierska 18

Bezpłatne porady specjalistyczne w poradniach: chirurgicznej, ortopedycznej, hematologiczno-onkologicznej, laryngologicznej i okulistycznej (rejestracja 9 stycznia w godz. 9.00-12.00 pod nr tel. 89 539 34 56), w godz. 11.00-13.00 w sali konferencyjnej szpitala Prezentacja nt. WOŚP, loteria fantowa, wyklejanie wielkiego serca, konkurs karaoke, quiz z pierwszej pomocy oraz światełko do nieba przygotowane przez Zespół Placówek Specjalnych

 

10.00-16.00 Szkoła Podstawowa nr 15, ul. Kętrzyńskiego 10

4. Orkiestrowe Dyktando Ortograficzne „Zostań Mistrzem Ortografii 2014”, pokaz Futbolu Amerykańskiego
i Capoiera, zabawa z fantami i inne atrakcje 

 

11.00-17.00 Lodowisko przy Hali Widowiskowo – Sportowej „Urania”, al. J. Piłsudskiego 44 oraz przy ul. B. Jeziołowicza 2

 

11.00-18.00  Wodne Centrum Rekreacyjno - Sportowe „Aquasfera”, al. J. Piłsudskiego 69b

gry i zabawy animacyjne w wodzie

 

11.00-12.00 Stare Miasto, przy scenie staromiejskiej

„Kąpiel morsów” w basenach z towarzyszeniem muzyki i pokazy pierwszej pomocy

 

11.00-13.00 ul. Zamkowa (obok amfiteatru)

FAAS Speed Test - test szybkości biegowej na odcinku 20 metrów z Amatorskim Klubem Maratończyka Olimp Olsztyn

 

11.00-13.00 Szkoła Podstawowa nr 1 im. R. Knosały, ul. S. Moniuszki 10

Program artystyczny uczniów, kawiarenka i sklepik „Za datek” 

 

12.00-14.00 Pływalnia Uniwersytecka UWM, ul. J. Tuwima 9

„Spacery podwodne ze Skorpeną”

 

12.00-15.00 Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych , ul. I. Paderewskiego 10/12

Zajęcia sportowe przygotowane przez Olsztyński Klub „Kyokushin Karate”

 

12.00-17.00 Rynek Starego Miasta przy aptece 

„To jak, pomożecie?” - podziwianie starówki z okien zabytkowych pojazdów

 

12.00-14.00 Pływalnia przy ul. Głowackiego 27, zaprasza na pływanie osoby indywidualne

Pływalnia przy ul. Mariańskiej (grupy zorganizowane)

 

12.00-15.30 Galeria Rynek MOK, ul. Stare Miasto 24/25

„Prosto w serce” – impreza integracyjna z udziałem uczestników programu KIS MZPITU, loteria fantowa, występy teatralne i muzyczne

 

12.00-15.00 Centrum Alzheimera „Dar serca”, ul. J. Kuronia 14

„Nie zapomnij mnie” – dzień porad w Centrum Alzheimera „Dar serca”

 

12.00-15.00 Biblioteka „Abecadło”, al. J. Piłsudskiego 16

Loteria fantowa i „Serduszkowy bal” dla maluchów

 

12.00-16.00 Stare Miasto u zbiegu ulic św. Barbary i Staromiejskiej

„Golden Retrievery Dzieciom” – akcja właścicieli psów rasy Golden Retriever

 

12.00 „PlaySchool”, ul. Dąbrowszczaków 4/6, na piętrze

Warsztaty dla dzieci i dorosłych „Szyjemy serduszka”

 

12.00-18.00 Punkt Radia Olsztyn przy Scenie Staromiejskiej
Akcja „Serce w kolorze Olsztyna”
Każdy będzie mógł zrobić sobie zdjęcie, wszystkie fotografie utworzą mozaikę w kształcie serca WOŚP.

 

12.00-20.00 Rynek Starego Miasta przy Starym Ratuszu

„Jestem zdrowy i mądry” - impreza edukacyjna

 

13.00-15.00 ul. Nowowiejskiego (obok INKI)

Jazda z Mistrzem

 

13.00-18.00 Centrum Handlowe „Aura”, al. J. Piłsudskiego 16 

Kilometrowa Orkiestra Świątecznej Pomocy

 

13.55-15.00 ulice od Ratusza do SP nr 15

3. Bieg „Policz się z cukrzycą”
więcej >> 

 

15.00 scena główna na Targu Rybnym

Wystąpią: BINGE, HERSON, TRAFFIC JUNKY, KOSMA I OPALACH, ROMANTYCY LEKKICH OBYCZAJÓW, ENEJ

 

15.00 Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach, ul. Olsztyńska 28

„Orkiestrowe S.O.S” – koncert amatorskich zespołów gminy Dywity, „Od przedszkola do seniora”, kącik pluszaka „Przytul mnie”, orkiestrowa kawiarenka i profilaktyka zdrowia

 

15.00-19.30 Galeria Rynek MOK, ul. Stare Miasto 24/25

„Błysk pomocy” – LicytAkcje, rodzinne malowanie, gitarowe duo, poczęstunek kuchmistrza Romana Rogali i dużo sztuki do zabrania

 

15.00-20.00 Cafe Glamour, Rybny Targ

Studio radia ZET Gold 90,5 FM

 

15.00-20.00 Stare Miasto, stoisko przy scenie głównej

Loteria fantowa

 

16.00 Wodne Centrum Rekreacyjno - Sportowe „Aquasfera”, al. J. Piłsudskiego 69b

mecz Water Polo i Kajak Polo pomiędzy Warmia Traveland i Szczypiorniak Olsztyn

 

20.00 Stare Miasto

ŚWIATEŁKO DO NIEBA

 

Informacje o Białych Niedzielach będziemy zamieszczać na stronie:
www.wosp.olsztyn.eu

Swój udział zapowiedzieli:
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych
z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie